Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


Budú nám dávať smrteľnú vakcínu?

24. 9. 2009

Vo vakcínach proti H1N1, ktoré boli odsúhlasené príslušnými vládnymi autoritami boli objavené nanočastice. Výrobcovia vakcín experimentovali s nanočasticami niekoľko rokov.Teraz vyšlo najavo, že vakcíny odsúhlasené na používanie v EU obsahujú nanočastice, ktoré údajne môžu mať smrteľné účinky.

V roku 2007 výskumníci z Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL) oznámili v časopise Nature Biotechnology, že vyvinuli nanočastice, ktoré môžu dodávať vakcinačnú látku efektívnejšie, s menšími vedľajšími účinkami a s extrémne silnou a efektívnou imunitnou reakciou organizmu.  Je tu len jeden problém ohľadne tohto typu vakcín. A to ten, že môžu byť buď smrteľné alebo spôsobovať nezvratné škody na ľudskom zdraví.  Častice v nano veľkostiach (nm = 0,000000001 mm) splývajú s bunkovými membránami a podľa posledných prieskumov v Číne a Japonsku systematicky
ničia bunky v ľudskom tele. Ak začne interakcia, nie je spôsob ako ju zastaviť. Ďalej v článku sa uvádzajú konkrétne prípady aplikácie a prejav týchto účinkov.
-čp-
http://www.theflucase.com/index.php?option=com_content&view=article&id=595:
deadly-nano-particles-in-untested-qswine-fluq-jab-william-engdahl-reports&ca
tid=41:highlighted-news&Itemid=105&lang=en>  FLU CASE - klik sem
nanočastice a zdravie
http://erj.ersjournals.com/future/press_prerelease/foudebassan.pdf

 

 

prevzaté z prop.sk

 
Reklama